fb

Sposoby Płatności

Płatność Kartą Kredytową/PayPalMożesz dokonać wpłaty dzięki systemowi płatności Paypal - bezpieczny system transakcji internetowych.Wybierając Paypal jako sposób płatności, po wcześniejszym dokonaniu zakupu i wypełnieniu danych do wysyłki, zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę Paypal w celu zakończenia transakcji w sposób absolutnie bezpieczny i poufny.

Paypal akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i debetowe, płatności można dokonać:

  1. Za pomocą karty kredytowej lub debetowej na stronie Paypal bez tworzenia konta Paypal.
  2. Używając już istniejącego konta Paypal.

Po zakończeniu transakcji otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia, zarówno od nas, ale także od paypal, proces wysyłkowy rozpocznie się natychmiast.

Nie ma możliwości, aby sklep internetowy CarpetU2, czy jakikolwiek jego przedstawiciel, poprosił o podanie szczegółowych danych karty płatniczej, czy zaproponował dokonanie zakupu w twoim imieniu używając tejże karty.

Przelew Bankowy

Po złożeniu zamówienia na stronie internetowej, należy przelać łączną kwotę na konto bankowe firmy w ciągu pięciu (5) dni roboczych. Aby proces wysyłki rozpoczął się natychmiast, będziesz musiał przesłać nam dowód wpłaty lub przelewu bankowego faksem na numer 0030 2310 302600 lub na adres e-mail info@carpetu2.com. W przeciwnym wypadku wysłanie zamówienia rozpocznie się dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy przelanych na nasze konto.

Można dokonać wpłaty na jeden z następujących kont bankowych:


Piraeus Bank (for deposits in PLN):  • Numer konta: 5220094748621
  • IBAN: GR92 0172 2200 0052 2009 4748 621
  • BIC/Swift Code: PIRBGRAA
  • Nazwa odbiorcy: CARPET U2 MONOPROSOPI IKE
  • Adres Banku: Amerikis 4, 10564 Ateny, Grecja

W tytule prosimy wpisać numer zamówienia, który wysłano wcześniej na twój adres e-mail.
Cena ostateczna pojawi się automatycznie w momencie, gdy wybierzesz przelew bankowy jako opcję zapłaty. Koszty przelewu ponosi wyłącznie kupujący.

Wysyłka za Pobraniem

Wybór opcji zapłaty w formie wysyłki za pobraniem sprawia, że proces wysyłki rozpocznie się zaraz po złożeniu zamówienia oraz po skontaktowaniu się firmy z tobą drogą telefoniczną w celu potwierdzeniu szczegółów dostawy. Płatność zostanie dokonana w gotówce w momencie dostawy przesyłki do klienta. Dodatkowa opłata za przesyłkę za pobraniem wynosi 20 euro (cena w innych walutach wyliczana jest na podstawie obecnego kursu w danym dniu).